תנאים והגבלות

תנאים והגבלות


תנאי שימוש נאות

עדכון אחרון: 24 בנובמבר 2021

אנו מפעילים את Mylove.co.il ("האתר").
תנאים והגבלות אלה ("תנאים אלה") הם חוזה משפטי שהסכמת לו במפורש בינך (לפי העניין, "אתה" או "שלך") לבין: עבור חברים הנמצאים בישראל.

הפלטפורמות מספקות דרך אינטראקטיבית לחברים לתקשר עם אחרים ולבדר את עצמם ("השירותים").

1. סקירה כללית להלן תקציר של תנאים אלה, אנא קרא את התנאים בעיון במלואם לפני השימוש בפלטפורמות.
התנהלות חבר: עליך להיות בן 18 לפחות.

אינך רשאי להשתמש בפלטפורמות ו/או בשירותים שלנו אם הוסרת בעבר מהשירותים שלנו על ידינו, אלא אם קיבלת אישור מפורש בכתב שלנו ליצור חשבון חדש. עליך לציית לאתיקת ההתנהגות שלנו (להלן) בכל עת בעת השימוש בפלטפורמה ו/או בשירות שלנו.

2. השירותים: אתה רשאי לגשת לפלטפורמות ולהשתמש בתכונות ובפונקציות מסוימות של השירותים על ידי הגדרת פרופיל חברים בחינם. הפלטפורמות מציעות תכונות ופונקציות נוספות שניתן לגשת אליהן על ידי רכישת נקודות קרדיט המתוארות ביתר פירוט בדף הרכישה.

3. ביטולים וחידושים: השירות אינו מתחדש אוטומטית ולא תחויב בכל חודש אלא אם בוצעו רכישות נוספות על ידך.


4. אחריות: תנאים אלה מגדירים את התנאים וההגבלות המשפטיים המסדירים את מערכת היחסים שלנו איתך ואת הגישה שלך לפלטפורמות והשימוש בשירותים.
לא נהיה אחראים כלפיך לכל נזק שייגרם לך ישירות או בעקיפין כתוצאה מהשימוש שלך בפלטפורמות או בכתוצאה משימוש בשירותים שלנו או חלקם.
אתה אחראי לכל נזק שנגרם לנו, אשר ניתן לייחס ישירות להפרה שלך של תנאים אלה או חלקם ולפי החוק החל.

5. מחיקה/ביטול: אתה יכול למחוק את חשבונך בכל עת דרך הגדרות החשבון שלך.


6. החשבון שלך: גישה ושימוש בפלטפורמה ובשירותים.
עליך להגדיר פרופיל חבר בחינם כדי לגשת לפלטפורמה שלנו. כל מידע שאתה מספק לנו בעת ההרשמה ויצירת הפרופיל שלך חייב להיות נכון, עדכני, מדויק ומלא. אם תספק לנו מידע מטעה או כוזב, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות או למחוק את חשבונך מבלי לידע אותך על כך.
חל איסור מוחלט להעלות תמונות או תיאורים של אחרים מלבדך.

7. ההתחייבויות שלך: אנו שומרים לעצמנו את הזכות לחקור, ובמידת הצורך, להשעות או לסיים את חשבונך ללא החזר כספי אם הפרת תנאים אלה, השתמשת לרעה בשירותים שלנו או התנהגת (בין אם בפלטפורמות שלנו ובין אם מחוצה לה) באופן שאנו רואים בו כבלתי הולם או בלתי חוקי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעשות שימוש בכל אמצעי טכנולוגי, משפטי או אמצעי זמין אחר לאכיפת תנאים אלה בכל עת, ללא אחריות וללא חובה לתת לך הודעה מוקדמת, לרבות, אך לא רק, למנוע ממך גישה לשירותים .

8. תקשורת טקסט: אנו נשלח הודעת טקסט למספר הנייד שלך כאשר תתקבל הודעה חדשה עבורך. הודעות אלו יישלחו לטלפון הנייד האישי שלך אלה עם כן ערכת את פרטי החשבון ובחרת אחרת.

9. כאשר אתה מצטרף לשירותי ההיכרויות והשידוכים שלנו, הפלטפורמה תדרוש ממך אימות טלפוני, זה למטרות בדיקת זהות אנושית וחסימתה במידת הצורך ולמטרת מניעת ספאם בלבד.

10. הפרת זכויות קניין רוחני של צד שלישי
אנו מכבדים את זכויות הקניין הרוחני של אחרים, ואנו מבקשים ממך לעשות את אותו הדבר. אנו עשויים להפסיק את השירותים ו/או הגישה לפלטפורמות עבור חברים המפרים את זכויות הקניין הרוחני של אחרים.
אם אתה סבור שנעשה שימוש בלתי מורשה ביצירה שלך ושהיצירה שלך היא נושא להפרת זכויות יוצרים ו/או סימן מסחרי והיא מופיעה בכל אחת מהפלטפורמות שלנו, אנא צור איתנו קשר באמצעות טופס יצירת הקשר שבתחתית הדף.

כניסת רשומים